fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

Bolesław Lewandowski nie żyje

Po ciężkiej chorobie odszedł od nas nasz kolega Bolesław Lewandowski

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się mszą świętą w kościele w Lubrzy w najbliższą sobotę 12 maja 2018 roku o godz. 13:00, po niej nastąpi przejście na cmentarz i dalsza część uroczystości pogrzebowych.

Wspomnienie o Bolku przewodniczacego Bogusława Wontora

Odszedł od nas… ale czy całkowicie, czy nie poz ostanie w naszych sercach, w naszej pamięci.

Bolek, bo tak go nazywaliśmy był taką osobowością jaką chcielibyśmy widzieć w naszych znajomych, kolegach, przyjaciołach. To dla mnie był ogromny zaszczyt, że go poznałem, że przyjął mnie do swojego grona kolegów a z czasem staliśmy się dobrymi przyjaciółmi. Życzę każdemu aby w swoim gronie miał właśnie takich przyjaciół jak Bolek, którzy jak trzeba ochrzanią, potrafią docenić, na których zawsze można liczyć mając świadomość że nie zawiodą. Skromny, życzliwy, zawsze uśmiechnięty, pokorny, pracowity, lojalny i tak mógłbym wymieniać w nieskończoność. Po prostu dobry człowiek. Prosty człowiek… a jakże wielki!

Bolek z Zagai – tak o sobie mówił był wielkim społecznikiem, jako młody człowiek związał się z ZSMP. Lubił pracować z młodzieżą i dla młodzieży. Potrafił być skuteczny. Dzięki niemu nie tylko w Gminie Lubrza prowadzone były różnorakie inwestycje. Organizowanych było wiele przedsięwzięć. Bolek potrafił być wszędzie tam gdzie potrzebowano pomocy – pomagając w jej udzieleniu. Nie potrafił przejść obojętnie koło człowieka potrzebującego pomocy. Pamiętam go organizującego różne zbiórki czy kwestującego.

Jego aktywność przelewała się na wiele organizacji. Wynikało to z jego osobowości i pasji. Był strażakiem, wędkarzem, kochał sport. Przez wiele lat sprawował również mandat radnego. Najbardziej lubił pracować z młodzieżą. Od młodzieńczych lat z ZSMP organizował dla nich czas wolny, edukował. Młodzież go kochała. Namówiłem go do wstąpienia w szeregi SLD. W SLD pracował również aktywnie będąc sekretarzem powiatowego SLD oraz członkiem Rady Wojewódzkiej SLD.

Bolek spoczywaj w pokoju.
Cześć Jego Pamięci!

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
© 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem