fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

Posiedzenie Rady Wojewódzkiej SLD

20 listopada 2018 roku odbyło się posiedzenie Rady Wojewódzkiej SLD. W posiedzeniu uczestniczył Włodzimierz Czarzasty - przewodniczący SLD oraz Marcin Kulasek - sekretarz generalny SLD.

Uczestnicy posiedzenia wysłuchali oceny sytuacji powyborczej przedstawionej przez W. Czarzastego. Natomiast Bogusław Wontor - przewodniczący Lubuskiego SLD dokonał posumowania kampanii wyborczej w Województwie Lubuskim. Następnie odbyła się dyskusja w której członkowie władz wojewódzkich odnosili się do przedstawionej analizy przez W. Czarzastego i podsumowania B. Wontora oraz przedstawiali swój punkt widzenia.

Rada Wojewódzka SLD przyjęła Uchwałę dotyczącą wyrażenia zgody na utworzenie koalicji w Sejmiku Wojewódzkim z Platformą Obywatelską i Polskim Stronnictwem Ludowym.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
© 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem